Cenník

CENNÍK NOVORODENCI

Fotenie prebieha v úplnom kľude a teplúčku. Cez celé fotenie sa starám o vaše bábätko ja, uspávam, prezliekam a samozrejme fotím za prítomnosti jedného alebo oboch rodičov, ktorý si môžu dopriať počas fotenia šálku kávy alebo čaju v pohodlí štúdia.

CENNÍK TEHOTENSTVO

Ideálne obdobie na tehotenské fotografie je od 33 týždňa.

Bruško už krásne vykúka, ale maminku ešte nesužujú problémy posledného mesiaca tehotenstva.  Samozrejme sú maminky, ktoré majú pocit, že im brušká rastú rýchlejšie ako iným.

Vtedy je možné naplánovať fotografovanie okolo 30tt. Svoj termín vám odporúčam zarezervovať v predstihu, najlepšie okolo 20tt, aby som vám mohla ponúknuť viac než jeden termín.

CENNÍK RODINA, DETI

Rada fotím detičky hlavne vonku, samozrejme záleží od počasia a ročného obdobia. Vonku máme viac možností, je to pre ne prirodzenejšie pretože sa môžu vyšantiť a pobehať si. Fotografie sú tak autentickejšie a môžu rozprávať váš rodinný príbeh…

CENNÍK NARODENINY

Narodeniny vašich detičiek sú krásnou udalosťou, obzvlášť tie prvé. Čoraz viac je obľúbené fotenie s tortičkou, kedy vznikajú hravé momentky plné radosti.

SVADOBNÉ FOTENIE

Jedinečné, neopakovateľné okamihy a určite jedna z najdôležitejších udalostí, na ktorú budete chcieť spomínať po celý život. Preto si zaslúži byť zvečnená v podobe kvalitných fotografií.

FOTENIE V MATERSKÝCH ŠKÔLKACH

Fotenie detičiek v škôlkach je síce náročný maratón, ale fotím ich veľmi rada 🙂 Páči sa mi tá inakosť u detí, každé dieťa je jedinečné a svojské a práve toto sa snažím u každého jedného dieťatka zachytiť. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste, aby vaše detičky mali fotky odomňa, budem rada, ak moju ponuku posuniete ďalej kompetentným 🙂