Fotenie bábätka v pôrodnici – Fresh 48

Fresh 48 je druh fotografovania bábätka, ktoré prebieha v prvých dňoch na novorodeneckom oddelení (BJ). Ideálny čas fotenia je do 48 hodín od jeho narodenia.


Sama som mamou a viem, aké cenné sú práve prvé fotografie, ktoré vznikajú ešte v pôrodnici. Detičky tak rýchlo rastú a my už ten vzácny čas nevrátime, no fotky nás môžu verne vtiahnuť do tých krásnych prvých chvíľ s našim bábätkom. 


INFO K FOTENIU:

  • Fotenie prebieha na VIP izbe, alebo na štandardnej izbe v Bardejovskej pôrodnici v čase návštevných hodín.
  • Trvanie je cca 1 hodinu. 
  • Do pôrodnice si so sebou prinesiem všetko čo budem potrebovať k foteniu (pletené body, elastický wrap, čelenky, čiapočky), ale uprednostňujem jemnosť a minimum rekvizít, aby vyniklo bábätko také, aké je.  Mamička má tak o starosť menej a nemusí nič chystať.  

KEDY SA TREBA OBJEDNAŤ? 

Ideálne ešte v tehotenstve. Ja si poznačím Váš termín pôrodu a budem s Vami počítať. Presný deň fotenia si povieme, keď sa bábätko narodí. Ak rezerváciu termínu necháte na poslednú chvíľu, môže sa stať, že budem mať obsadené termíny v najbližších dňoch od narodenia Vášho bábätka. Risknúť to však môžete, ak máte už bábätko na svete a máte záujem o fotenie, zavolajte mi 0948090936 (je to vždy najrýchlejší spôsob, ako vypisovanie mailov) a zistite si moju dostupnosť.

Cenník

Fotenie si máte možnosť zakúpiť aj v podobe darčekovej poukážky.

BALÍK GALLERY – 100 € 

  • 50 – 100 fotografií v elektronickej podobe na USB kľúči – počet fotografií je len orientačný, dostanete všetky vydarené zábery, ktoré budú farebne aj čiernobielo upravené a bez retuše, aby bolo na fotografiách vidno všetko, čo ku párdňovému novorodeniatku patrí (jemné šupinky, chĺpky). 

BALÍK ZÁKLAD – 50 €

  • 15 fotografií v elektronickej podobe zaslaných cez úschovňu, ktoré budú farebne aj čiernobielo upravené a bez retuše, aby bolo na fotografiách vidno všetko, čo ku párdňovému novorodeniatku patrí (jemné šupinky, chĺpky). Po fotení Vám zašlem galériu fotografií v podobe webového albumu, z ktorej si vy sami vyberiete pre Vás 15 najkrajších záberov a tie Vám odovzdám. Galéria v tomto prípade slúži iba k výberu a nie je možné si z nej fotografie stiahnuť. Každá ďaľšia fotografia, ktorú si vyberiete nad rámec balíka základ je v cene 3€/ks.
  • Doba čakania na hotové fotografie je 10 dní.

Pre predstavu si pozrite týchto pár fotografií, ktoré vzninkli v pôrodnici na izbe. Sú reálne, plné láskavých dotykov, detailov a pri pohľade na ne si rodičia pripomenú, aké bolo ich bábätko maličké.