Rodinné fotenie

Prípravy

Nechajte svoje detičky pred fotením dobre vyspinkať a napapať. Keď budú spokojné, skôr nás odmenia úsmevom a vaše fotenie sa bude niesť v príjemnej nálade. Ak majú vaše detičky nejaké obľúbené pesničky, určite si ich na svoje fotenie pripravte, často to pomôže navodiť detičkám tú správnu atmošku.

Oblečenie

Zvoľte také kúsky oblečenia, v čom sa budete cítiť príjemne a pekne. Vynechajte oblečenie so vzormi a siahnite radšej po niečom jednoduchšom-bez nápisov a obrázkov, ktoré zbytočne pôsobia rušivo. Ešte pred fotením môžeme spoločne odkonzultovať paletu farieb vášho oblečenia. Výberom jedného z týchto outfitov budete na svojich rodinných fotografiách vyzerať dokonale: https://sk.pinterest.com/lenka_repkova/outfity-na-rodinné-fotenie/

Trvanie fotenia

Fotenie trvá približne 60-90 minút spoločne s prezliekaním a konzultáciou. Záleží to aj od balíčka, ktorý si vyberiete.

Miesto fotenia

Exteriérové fotenie – po dohode (Bardejov, Bardejovské kúpele, okolie alebo u vás doma na záhrade,…). Ak sa rozhodnete pre fotenie vonku, čas fotenia prispôsobujem svetlu. Fotím cca 1 – 1,5 hod. pred západom slnka. Konkrétny čas záleží od ročného obdobia. Interierové fotenie prebieha v mojom fotoštúdiu v Bardejovskej Novej Vsi.