Rodinné fotenie

Prípravy

Nechajte svoje detičky pred fotením dobre vyspinkať a napapať. Keď budú spokojné, skôr nás odmenia úsmevom a vaše fotenie sa bude niesť v príjemnej nálade. Ak majú vaše detičky nejaké obľúbené pesničky, určite si ich na svoje fotenie pripravte, často to pomôže navodiť detičkám tú správnu atmošku.

Oblečenie

Zvoľte také kúsky oblečenia, v čom sa budete cítiť príjemne a pekne. Vynechajte oblečenie so vzormi a siahnite radšej po niečom jednoduchšom-bez nápisov a obrázkov, ktoré zbytočne pôsobia rušivo. Ešte pred fotením môžeme spoločne odkonzultovať paletu farieb vášho oblečenia. Výberom jedného z týchto outfitov budete na svojich rodinných fotografiách vyzerať dokonale: https://sk.pinterest.com/lenka_repkova/outfity-na-rodinné-fotenie/

Trvanie fotenia

Trvanie rodinného fotenia je individuálne a dĺžka záleží od veku detí, ako spolupracujú, akú majú náladu, no max. do 1,5 hod. by sme mali mať hotovo. Tolerujem max. 10 minútové meškanie, potom už čakanie zarátavam do času fotenia.

Miesto fotenia

Exteriérové fotenie – po dohode (Bardejov, Bardejovské kúpele, okolie alebo u vás doma na záhrade,…). Ak sa rozhodnete pre fotenie vonku, čas fotenia prispôsobujem svetlu. Fotím cca 1 – 1,5 hod. pred západom slnka. Konkrétny čas záleží od ročného obdobia. Interierové fotenie prebieha v mojom fotoštúdiu v Bardejovskej Novej Vsi.